Subpage cover photo

Miejsce

Stowarzyszenie „Strefa Spotkań” powstało w 2001 roku. W obecnym składzie działa od 7 lat i opiera się na ścisłej współpracy z Miejskim Domem Kultury w Stalowej Woli w poszerzaniu oferty działań animacyjno – kulturalnych, skierowanych do mieszkańców.

Staramy się się organizować działania, które faktycznie wpłyną na życie mieszkańców, tzn. pomogą im się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności, poszerzać wiedzę. Chcemy wzmacniać społeczność lokalną i pobudzać aktywność społeczną mieszkańców poprzez rozwijanie miejsc sąsiedzkich i wspieranie oddolnych inicjatyw dla seniorów, rodzin z dziećmi, młodzieży i dorosłych.

Pragniemy kreować pozytywny wizerunek Stalowej Woli zarówno na zewnątrz, jak i  w nas samych, aby mieszkańcy byli dumni z miejsca swojego pochodzenia, nie wstydzili się go i mieli poczucie, że marzenia można realizować wszędzie.

 

Dmowskiego 11 - Twoje miejsce spotkań

to miejsce, które powstało w styczniu 2017 roku za sprawą Stowarzyszenia "Strefa Spotkań" i Miejskiego Domu Kultury w lokalu po dawnym sklepie przy ul. Dmowskiego11 w Stalowej Woli. Obecnie w lokalu przy ul. Dmowskiego 11 zakończył się remont, który miał na celu usprawnienie jego funkcjonowania i dostosowanie do potrzeb działalności kulturalnej.

 

 

 

 

Zobacz też:

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.