Subpage cover photo

Miejsce

MAL “Strefa Spotkań”, to przestrzeń sąsiedzka, która powstała w styczniu 2017 roku, kiedy Stalowa Wola - jako jedno z 20 miast w Polsce - otrzymała szansę realizacji pilotażowego projektu pn: „Modelowanie kompleksowej rewitalizacji Stalowej Woli z wykorzystaniem narzędzi partycypacji społecznej”. Obszarami objętymi projektem rewitalizacji były Osiedle Fabryczne i Osiedle Rozwadów.

Od września 2019 r. "Strefa Spotkań" jest prowadzona przez Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli we współpracy ze Stowarzyszeniem "Strefa Spotkań". To miejsce spotkań i aktywności dla mieszkańców Stalowej Woli. Serdecznie zapraszamy na różnorodne wydarzenia, spotkania, warsztaty, zajęcia i rozmowy o sprawach istotnych dla miasta. Każdy może być współgospodarzem miejsca i tworzyć ofertę kulturalną razem z nami! Wspólnymi siłami tworzymy miejsce otwarte, pełne ludzi i dobrej energii.

Schemat działania MAL prezentuje poniższa grafika.

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z przestrzeni MAL zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem udostępniania i korzystania z Miejsca Aktywności Lokalnej „Strefa Spotkań” oraz przesłania zgłoszenia przez formularz dostępny w zakładce „Zarezerwuj termin swojego spotkania”.

 

Regulamin udostępniania i korzystania z Miejsca Aktywności Lokalnej „Strefa Spotkań”, w Stalowej Woli 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.